bazresiasnafisf.ir

آیا می دانید ...؟ : جبران خسارات وارد شده به واحد صنفی در اثر تعطیل غیرموجه با مجوز اتحادیه یا مراجع دیگر، به استناد نظر کمیسیون نظارت، برعهده دستور دهنده است.

برگزاری طرح ویژه نظارت و بازرسی از اصناف در ماه ضیافت، ایام پایانی سال و نوروز ۱۴۰۳ توسط مدیریت بازرسی و نظارت اصناف استان اصفهان

برگزاری طرح ویژه نظارت و بازرسی از اصناف در ماه ضیافت، ایام پایانی سال و نوروز ۱۴۰۳ توسط مدیریت بازرسی و نظارت اصناف استان اصفهان/

نظارت دقیق بر عملکرد صنوف و پایش بازار مصرف کالا و خدمات با ۳۵۵ نفر از بازرسان اصناف استان.

به گزارش روابط عمومی بازرسی و نظارت اصناف استان، در آستانه نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان و ایام پایانی سال و شروع سال جدید و نظر به افزایش عرضه و تقاضا در حوزه کالا و خدمات، همچنین لزوم پایش بازار مصرف و نظارت بر عملکرد واحد‌های صنفی مرتبط با این ایام در سطح عرضه، طبق سنوات گذشته طرح تشدید بازرسی و نظارت بر اصناف از نهم اسفندماه آغاز و تا ۲۵ فروردین ماه ۱۴۰۳ در استان اصفهان ادامه خواهد داشت.

در همین رابطه مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان افزود: با توجه به افزایش تقاضای خرید شهروندان محترم در ایام پیش رو و با هدف پایش بازار مصرف در سطح عرضه و جلوگیری از ارتکاب تخلف برخی از متصدیان واحدهای صنفی، طرح ويژۀ نظارت و بازرسی در دو مرحلۀ هدفمند ویژه ماه مبارک رمضان و پایان سال و نوروز با حضور ۱۰۵ نفر بازرس متخصص و ۲۵۰ نفر بازرس افتخاری از نهم اسفندماه در دستور کار بازرسان اصناف استان قرار گرفت.

محمدی فشارکي ادامه داد: در طرح تشدید بازرسي ها، از صنوف توزیعی مرتبط با ماه مبارک رمضان (مانند مواد پروتئینی و لبنیات، قند و شکر، خرما، نان، خواروبار و شیرینی‌های مصرفی از قبیل زولبیا و بامیه، آش و حلیم و …) ؛ صنوف خدماتی مرتبط با ایام پایانی سال و کالاهای مورد نیاز نوروزی ( نظیر خشکشویی و قالیشویی‌ها، میوه و تره بار، شیرینیجات، آجیل، خشکبار، پوشاک، کیف و کفش، مواد پروتئینی، رستوران داران و …) بازرسی انجام مي شود که بازرسان اصناف استان در صورت مشاهدۀ تخلف، برخورد قانونی لازم را با مخلان بازار خواهند نمود و پروندۀ مربوطه جهت رسیدگی به اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارسال خواهد شد.

وی در پایان گفت: از شهروندان محترم تقاضامندیم در صورت مشاهده تخلفات صنفی اعم از گرانفروشی، کم فروشی، عرضه خارج از شبکه، عدم درج قیمت و عدم نصب نرخنامه، عدم صدور صورتحساب و ... گزارشات خود را به خدمتگزاران خود در ستاد خبری مدیریت بازرسی و نظارت اصناف استان با شماره تلفن‌های ۳۲۳۵۲۰۱۲ و ۳۲۳۵۲۰۱۳ به صورت تلفنی، پیامک به شماره تلفن همراه ۰۹۱۴۰۴۰۳۰۳۹ و یا لینک شکایات مردمی به آدرس وب سایت www.bazresiasnafisf.ir و یا به آدرس اصفهان_ خیابان اردیبهشت جنوبی_ ساختمان اتاق اصناف _ طبقه زیرین، به صورت حضوری اطلاع دهند.

جلسه هماهنگی مدير بازرسي و نظارت اصناف استان با مسئولین دوایر و پرسنل این مدیریت

در آستانه نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان و ایام پایانی سال و شروع سال جدید و افزایش عرضه و تقاضا در حوزه کالا و خدمات، همچنین لزوم پایش بازار مصرف و نظارت بر عملکرد واحد‌های صنفی مرتبط با این ایام در سطح عرضه، جلسه هماهنگی مدير بازرسي و نظارت اصناف استان با مسئولین دوایر و پرسنل این مدیریت، جهت تشریح اقدامات در ایام پایانی سال ۱۴۰۲ و نوروز ۱۴۰۳ برگزار گردید.

بازرسی مشترک از واحدهای صنفی عرضه کننده کالاهای اساسی در شهرستان شاهین شهر و میمه

بازرسی مشترک از واحدهای صنفی عرضه کننده کالاهای اساسی در شهرستان شاهین شهر و میمه توسط بازرسان اصناف این شهرستان به همراه نمایندۀ ادارات تعزیرات حکومتی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس اتحادیه گوشت قرمز و با هدف پایش قیمت‌ ها و نظارت بر روند اجرای طرح عرضه کالا برگ الکترونیکی، همچنین برخورد قانونی با تخلفات صنفی، بهداشتی و ارسال پرونده تخلف به اداره تعزیرات حکومتی.

بازرسی مشترک از واحدهای صنفی عرضه کننده کالاهای اساسی در شهرستان مبارکه

بازرسی مشترک از واحدهای صنفی عرضه کننده کالاهای اساسی در شهرستان مبارکه توسط بازرسان اصناف این شهرستان به همراه نماینده اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با هدف پایش قیمت‌ ها و نظارت بر روند اجرای طرح عرضه کالا برگ الکترونیکی، همچنین برخورد قانونی با تخلفات صنفی، بهداشتی و ارسال پرونده تخلف به اداره تعزیرات حکومتی.