bazresiasnafisf.ir

آیا می دانید ...؟ : جبران خسارات وارد شده به واحد صنفی در اثر تعطیل غیرموجه با مجوز اتحادیه یا مراجع دیگر، به استناد نظر کمیسیون نظارت، برعهده دستور دهنده است.

حضور مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان در محل استودیو صدای جمهوری اسلامی (مرکزاصفهان) و شرکت در برنامه زنده‌ی نقدونظر

حضور مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان در محل استودیو صدای جمهوری اسلامی (مرکزاصفهان) و شرکت در برنامه زنده‌ی نقدونظر با موضوع کنترل و نظارت ویژه بر واحدهای صنفی مرتبط با بازگشایی مدارس، همچنین تمهیدات لازم مدیریت بازرسی و نظارت اصناف استان جهت پایش بازار کتاب و لوازم‌التحریر و نظارت بر عملکرد عرضه‌کنندگان کالاهای مورد نیاز شهروندان، از موضوعاتی بود که در این برنامه توسط جواد محمدی فشارکی و دبیر اتحادیه صنف فروشندگان و تولیدکنندگان کتاب و لوازم‌التحریر اصفهان مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

نشست ساماندهی مد و لباس

نشست ساماندهی مد و لباس با حضور رییس و اعضای هیئت رئیسه اتاق اصناف اصفهان، مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان و روئسای اتحادیه‌های صنف تولید کنندگان و فروشندگان پوشاک دوخته و خیاطان صبح امروز، در محل اتاق اصناف اصفهان برگزار شد.

هم اندیشی در خصوص انتخاب کارگروه‌های استانی رسته گازهای طبی و صنعتی و شارژ سیلندرهای آتش نشانی

با توجه به برگزاری انتخابات و معرفی هئیت مدیره جدید اتحادیه کشوری تولیدکنندگان و فروشندگان گازهای طبی و صنعتی و نیاز به انتخاب کارگروه‌های استانی، جلسه‌ای با موضوع هم اندیشی در خصوص موضوعات مشترک و انتخاب کارگروه‌های استانی رسته گازهای طبی و صنعتی و شارژ سیلندرهای آتش نشانی با حضور رییس اتاق اصناف مرکز اصفهان، مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان، رئیس اتحادیه صنف ابزار فروشان و رییس اتحادیه کشوری گازهای طبی و صنعتی در محل اتاق اصناف مرکز استان برگزار گردید.

پیگیری مشکلات برخی از نانوایان اصفهان

با هدف پیگیری مشکلات برخی از نانوایان اصفهان، جلسه ای با حضور فرماندار محترم اصفهان ، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و معاون برنامه‌ریزی و توسعه  فرماندار، رئیس اتاق اصناف مرکز استان، مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان و رئیس و هیئت مدیره اتحادیه صنف نانوایان برگزار گردید.