bazresiasnafisf.ir

آیا می دانید ...؟ : جبران خسارات وارد شده به واحد صنفی در اثر تعطیل غیرموجه با مجوز اتحادیه یا مراجع دیگر، به استناد نظر کمیسیون نظارت، برعهده دستور دهنده است.

بازدید از چند مجتمع تجاری در شهر اصفهان

با هدف رسیدگی به وضعیت ایمنی در مجتمع های تجاری اصفهان ، همچنین بررسی راهکارهای پیشگیری از حوادث و ارتقاء سطح ایمنی واحدهای صنفی مستقر در آن ، مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان به همراه مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان از چند مجتمع تجاری در شهر اصفهان بازدید به عمل آوردند.
پیگیری جهت رفع عوامل خطرساز و اجرای دستورالعمل‌های ایمنی اعلام شده از سوی مدیریت بحران استانداری اصفهان و مدیریت بازرسی و نظارت اصناف استان، توجه ویژه و پیگیری مستمر نسبت به اصلاح نقاط آسیب‌پذیر و خطرآفرین توسط کسبه و هیئت مدیره مجتمع تجاری، از مواردی بود که در این بازدید مورد ارزیابی و پایش قرار گرفت.

حضور رییس اتاق اصناف اصفهان به همراه مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان در محل دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در اصفهان جهت عرض تسلیت شهدای راه خدمت

حضور رییس اتاق اصناف اصفهان به همراه مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان  در محل دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در اصفهان جهت عرض تسلیت شهادت آیت الله دکتر سیّدابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور محبوب و مردمی ایران اسلامی و شهید دکتر حسین امیر‌عبداللهیان، وزیر امورخارجه و همراهان ایشان و ادای احترام به مقام شامخ شهدای والامقام راه خدمت.

مقادیری قهوه، روغن زیتون و انواع نوشیدنی قاچاق

به گزارش روابط عمومی مدیریت بازرسی و نظارت اصناف استان، بازرسان مبارزه با قاچاق کالای این مدیریت در گشت مشترک با بازرسان ادارۀ صمت از یک واحد صنفی در شهر اصفهان، مقادیری کالای قاچاق كشف نمودند.
در بازرسی از این محل، مقادیری قهوه، روغن زیتون و انواع نوشیدنی قاچاق، به ارزش ۲۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ﷼، فاقد هرگونه مدارک مثبته گمرکی کشف، جمع آوری و کالاهای مذکور جهت رسیدگی به پرونده تحویل اداره صمت گردید.

گشت مشترک و بازرسی از واحدهای صنفی مختلف در شهرستان مبارکه

بازرسان اصناف شهرستان مبارکه به همراه نمایندگان ادارات صمت و بهداشت در گشت مشترک و بازرسی از واحدهای صنفی مختلف، ضمن پایش قیمت کالاها و بررسی نحوه خدمت رسانی صنوف به شهروندان، با تخلفات صنفی برخورد و پرونده جهت رسیدگی به اداره تعزیرات حکومتی ارسال گردید.