bazresiasnafisf.ir

آیا می دانید ...؟ : جبران خسارات وارد شده به واحد صنفی در اثر تعطیل غیرموجه با مجوز اتحادیه یا مراجع دیگر، به استناد نظر کمیسیون نظارت، برعهده دستور دهنده است.

همشهریان، کسبه و بازاریان محترم استان اصفهان، رعایت شیوه نامه های بهداشتی و تزریق دوز سوم و چهارم واکسن کرونا را جدی بگیرند.

همشهریان، کسبه و بازاریان محترم استان اصفهان، رعایت شیوه نامه های بهداشتی و تزریق دوز سوم و چهارم واکسن کرونا را جدی بگیرند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت بازرسی و نظارت اصناف استان، با توجه به افزایش موارد ابتلا به بیماری کرونا در روزهای اخیر و شروع موج جدید این بیماری، لزوم رعایت شیوه نامه های بهداشتی و تزریق دوز سوم و چهارم واکسن کرونا توسط عموم همشهریان، کسبه و بازاریان محترم امری ضروری است.

برهمین اساس مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان گفت: ازهفته های گذشته تا کنون شاهد افزایش چشمگیر بیماری کرونا در سطح استان هستیم به طوری که برخی شهرستان های استان در وضعیت قرمز هستند که می بایست با انجام تمهیدات لازم، بتوانیم از وضعیت کنونی خارج شویم.

جواد محمدی فشارکی با تاکید بر تزریق واکسن کرونا و رعایت شیوه نامه های بهداشتی، افزود: جهت پیشگیری از شیوع بیشتراین بیماری، از مردم فهیم استان به خصوص کسبه و بازاریان محترم درخواست می شود زدن ماسک، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و زدن دوز یادآور واکسن را جدی بگیرند.

وی در پایان با اشاره به اینکه رعایت دستورالعمل های بهداشتی در سطح استان به شدت کاهش یافته، خاطرنشان کرد: از عموم بازاریان و کسبه محترم تقاضامندیم به طور کامل و دقیق پروتکل های بهداشتی را رعایت نمایند تا شیوع بیشتر کرونا موجب تعطیلی مجدد بازار و ضرر به کسبه و اصناف استان نشود.

اهداء خون جهت کمک به بیماران نیازمند

همزمان با فرارسیدن تاسوعا و عاشورای امام حسین‌(ع) و یاران باوفای آن حضرت، مدیر و تعدادی از پرسنل مدیريت بازرسی و نظارت اصناف استان با حضور در پایگاه انتقال خون مرکزی اصفهان، در یک اقدام خداپسندانه و خیرخواهانه، با هدف بالا بردن روحیه ایثار و از خودگذشتگی و رسیدن به اجر و ثواب اخروی، به صورت داوطلبانه خون خود را جهت کمک به بیماران نیازمند اهدا نمودند.

پیام مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان اصفهان به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار

‍ مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان اصفهان در پیامی فرا رسیدن روز خبرنگار را گرامی داشت.
به گزارش روابط عمومی بازرسی و نظارت اصناف استان، جواد محمدی فشارکی ضمن تسلیت تاسوعا و عاشورای حسینی، در پیامی به فعالان حوزه خبر و اصحاب رسانه، فرا رسیدن روز خبرنگار را گرامی داشت.
متن پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

۱۷ مردادماه که به یادمان شهادت مظلومانه محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ،"روز خبرنگار" نامیده شده است و تقارن آن با سالروز شهادت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدا.. الحسین (ع)، فرصت مغتنمی است تا رسالت روشنگری و بصیرت افزایی اهل خبر و رسانه با تأسی از مکتب عاشورائیان به ویژه حضرت زینب کبری (س) و امام سجاد (ع) مورد توجه و تقدیر قرار گیرد. مطمئناً اگر آگاهی بخشی مسئولانه، دیدبانی امین و پیگیری و مجاهدت اهالی قلم و خبر نباشد، حق و حقیقت در هیاهوی روزمره و جنگ پیچیده تبلیغاتی و رسانه ای موجود، رنگ خواهد باخت. لذا از جمله برترین گروه ها جهت بر دوش گرفتن عَلَم مطالبه گری، ارزش مداری، صیانت از قانون و دفاع از حقوق، خبرنگاران عزیز می باشند که تقدیر از زحمات و خدمات ارزنده ی ایشان، وظیفه ای همگانی است.
اینجانب ضمن آرزوی سلامتی و بهروزی برای کلیه فعالان امر رسانه و اطلاع رسانی کشور، امیدوارم تمامی خبرنگاران در راه خدمت به میهن عزیزمان و انجام رسالت امیدآفرینی، آگاهی بخشی و ارتقای سطح سواد جامعه، همواره موفق و بیش از پیش سربلند باشند.


جواد محمدی فشارکی
مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان اصفهان

رونمایی از نشان تضمین کیفیت اتحادیه صنف پوشاک اصفهان

حضور مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان، دبیر کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی، رییس اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک اصفهان و مشاور امور فرهنگی بین‌المللی و عضو کمیته راهبردی دانشگاه‌های مجازی جهان اسلام در مراسم آئین رونمایی از نشان تضمین کیفیت اتحادیه صنف پوشاک اصفهان در محل سالن همایش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اصفهان.