bazresiasnafisf.ir

آیا می دانید ...؟ : جبران خسارات وارد شده به واحد صنفی در اثر تعطیل غیرموجه با مجوز اتحادیه یا مراجع دیگر، به استناد نظر کمیسیون نظارت، برعهده دستور دهنده است.

کشف 60 عدد ژل بازی تقلبی و غیرمجاز

به گزارش روابط عمومي بازرسي و نظارت اصناف استان، در تاریخ 1400/01/17 طی بازرسی به عمل آمده توسط بازرسان این مدیریت از یک واحد انبار در اصفهان، مقدار 60 عدد ژل بازی تقلبی و غیرمجاز، فاقد پروانه و مجوز بهداشتی، به ارزش 12/000/000 ريال کشف، جمع آوری و جهت انجام سیر مراحل قانونی تحویل معاونت غذاودارو گردید.

حضور فرمانده و تعدادی از اعضاء شورای حوزه مقاومت بسیج اصناف علامه مجلسی(ره) در دفتر مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان

در تاریخ 1400/01/18 حضور فرمانده و تعدادی از اعضاء شورای حوزه مقاومت بسیج اصناف علامه مجلسی(ره) در دفتر مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان، جهت تعامل و تبادل نظر پیرامون وضعیت موجود در بازار با توجه به بیماری کرونا و مشکلات به وجود آمده در حوزه اصناف.

کشف 140 عدد شامپو تقلبی

به گزارش روابط عمومي بازرسي و نظارت اصناف استان، در تاریخ 1400/01/17 طی بازرسی مشترک به عمل آمده توسط بازرسان این مدیریت به همراه کارشناسان معاونت غذاودارو از یک واحد انبار در اصفهان، مقدار 140 عدد شامپو تقلبی و غیرمجاز، به ارزش 31/000/000 ريال کشف، جمع آوری و جهت انجام سیر مراحل قانونی تحویل معاونت غذاودارو گردید.

بیش از ۷۱ هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی مرتبط با ایام پایانی سال ۹۹ و نوروز ۱۴۰۰ / آغاز طرح تشدید بازرسی و نظارت بر اصناف، ویژه ماه مبارک رمضان از ۲۱ فروردین ماه

به گزارش روابط عمومی مدیریت بازرسی و نظارت اصناف استان، همچون سال های گذشته با توجه به افزایش تقاضا و خرید همشهریان در ایام پایانی سال و نوروز، طرح تشدید بازرسی و نظارت بر اصناف مرتبط و برخورد قانونی با متصدیان متخلف درسطح استان اجرا می شود که این طرح از تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۲۰ تا ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ در سطح استان اصفهان آغاز گردید.
برهمین اساس مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان گفت: از ابتدای اجرای این طرح در استان، تعداد ۷۱۹۵۴ مورد بازرسی از صنوف مرتبط با این طرح انجام شد که این تعداد بازرسی منجر به تشکیل ۱۲۵۶ فقره پرونده شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش ۳۸ درصدی را داشته است و پرونده های مذکور جهت رسیدگی به اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارجاع گردید.
مهندس جواد محمدی فشارکی با بیان اینکه ارزش ریالی کل تخلفات انجام شده توسط متصدیان واحدهای صنفی به ارزش بیش از ۸۷ میلیارد و ۲۶۳ میلیون ريال بوده است گفت، بازرسان این مدیریت با حضور درمراکز، فروشگاه ها و بازارهای عرضه و فروش کالاهای اساسی و مرتبط با این ایام، ضمن بازرسی از واحدهای صنفی با متخلفین برخورد قانونی لازم را نمودند.
مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان با اشاره به در پیش بودن ماه پر خیر و برکت رمضان ادامه داد: طرح ضیافت ویژه ماه مبارک رمضان از تاریخ ۲۱ فروردین ماه و با حضور ۸۷ نفر بازرس متخصص به صورت آشکار و ۲۴۲ بازرس نامحسوس و در سه شيفت کاری در سطح عرضه اجرایی خواهد شد که هدف آن نظارت ويژه بر عملکرد واحدهای صنفی و نحوه عرضه کالا و خدمات اولویت داری است که مردم در اين ماه بيشتر با آن سر و کار دارند؛ صنوف و کالاهایی از جمله نان، گوشت سفید و قرمز، میوه، برنج، روغن، خرما، لبنیات، قند و شکر، زولبیا و بامیه، کالاهای پروتئینی، رستوران‌ها، حلیم و آش فروشی‌ها.
محمدی فشارکی در پایان خاطرنشان کرد: همشهریان محترم می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی، موضوع را از طریق سامانه های ارتباطی: تلفن های ۱۳_۳۲۳۵۲۰۱۲ ، ارسال پیام کوتاه به شماره ۰۹۱۴۰۴۰۳۰۳۹ و لینک گزارشات مردمی در وب سایت به نشانی www.bazresiasnafisf.ir و یا به صورت حضوری به واحد بازرسی و ستاد خبری رسیدگی به شکایات و گزارشات مردمی این مدیریت در استان مراجعه و گزارشات خود را به خادمین خود اطلاع دهند.