bazresiasnafisf.ir

حضور رئیس و عضو هیئت مدیره اتحادیه صنف گوشت قرمز و رئیس اتحادیه‌ صنف نانوایان اصفهان در دفتر مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان

حضور رئیس و عضو هیئت مدیره اتحادیه صنف گوشت قرمز و رئیس اتحادیه‌ صنف نانوایان اصفهان در دفتر مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان

در تاریخ 99/10/25 حضور رئیس و عضو هیئت مدیره اتحادیه صنف گوشت قرمز و رئیس اتحادیه‌ صنف نانوایان...

بازرسی از فروشگاه های بزرگ عرضه کننده مواد غذایی در شهرستان خمینی شهر

بازرسی از فروشگاه های بزرگ عرضه کننده مواد غذایی در شهرستان خمینی شهر

در تاریخ 99/10/24 بازرسی از فروشگاه های بزرگ عرضه کننده مواد غذایی در شهرستان خمینی شهر توسط...

گشت مشترک و بازرسی از واحدهای صنفی و میدان میوه و تره بار شهرستان خمینی شهر

گشت مشترک و بازرسی از واحدهای صنفی و میدان میوه و تره بار شهرستان خمینی شهر

در تاریخ  99/10/25 گشت مشترک و بازرسی از واحدهای صنفی و میدان میوه و تره بار شهرستان خمینی شهر،...

گشت مشترک و بازرسی از واحدهای صنفی مختلف در شهرستان شهرضا

گشت مشترک و بازرسی از واحدهای صنفی مختلف در شهرستان شهرضا

در تاریخ 99/10/25 گشت مشترک و بازرسی از واحدهای صنفی مختلف در شهرستان شهرضا، توسط بازرسان اصناف...

ازرسی از واحدهای صنفی عرضه کننده تخم مرغ در شهرستان نجف آباد

ازرسی از واحدهای صنفی عرضه کننده تخم مرغ در شهرستان نجف آباد

در تاریخ 99/10/25 بازرسی از واحدهای صنفی عرضه کننده تخم مرغ در شهرستان نجف آباد، توسط بازرسان...

 • حضور رئیس و عضو هیئت مدیره اتحادیه صنف گوشت قرمز و رئیس اتحادیه‌ صنف نانوایان اصفهان در دفتر مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان

  حضور رئیس و عضو هیئت مدیره اتحادیه صنف گوشت قرمز و رئیس اتحادیه‌ صنف نانوایان اصفهان در دفتر مدیر...

 • بازرسی از فروشگاه های بزرگ عرضه کننده مواد غذایی در شهرستان خمینی شهر

  بازرسی از فروشگاه های بزرگ عرضه کننده مواد غذایی در شهرستان خمینی شهر

 • گشت مشترک و بازرسی از واحدهای صنفی و میدان میوه و تره بار شهرستان خمینی شهر

  گشت مشترک و بازرسی از واحدهای صنفی و میدان میوه و تره بار شهرستان خمینی شهر

 • گشت مشترک و بازرسی از واحدهای صنفی مختلف در شهرستان شهرضا

  گشت مشترک و بازرسی از واحدهای صنفی مختلف در شهرستان شهرضا

 • ازرسی از واحدهای صنفی عرضه کننده تخم مرغ در شهرستان نجف آباد

  ازرسی از واحدهای صنفی عرضه کننده تخم مرغ در شهرستان نجف آباد

آیا می دانید ...؟ : جبران خسارات وارد شده به واحد صنفی در اثر تعطیل غیرموجه با مجوز اتحادیه یا مراجع دیگر، به استناد نظر کمیسیون نظارت، برعهده دستور دهنده است.

كشف و جمع آوري انواع فيلم انيميشن قاچاق و غير مجاز در اصفهان

مورخ 96/01/21 طي بازرسي به عمل آمده توسط بازرسان مديريت بازرسي و نظارت اصناف استان، از يك واحد صنفي تخليه بار در اصفهان، تعداد 5000 حلقه انواع فيلم انيميشن خارجي قاچاق و غير مجاز، به ارزش 250/000/000 ريال كشف، ضبط و جهت انجام سير مراحل قانوني، تحويل مراجع ذيصلاح گرديد. 

برگزاري مراسم اختتاميه طرح ويژه نوروزي نظارت بر واحدهاي صنفي و تقدير و تشكر از مدير و پرسنل مديريت بازرسي و نظارت اصناف استان توسط هيئت رئيسه محترم اتاق اصناف اصفهان

 


در اختتاميه طرح وي‍ژه نوروزي نظارت بر واحدهاي صنفي مطرح شد
افزايش 16 درصدي بازرسي هاي نوروزي/ثبت بيش از 46 هزار بازرسي از واحدهاي صنفي


مديربازرسي و نظارت اصناف استان اصفهان از افزايش 16 درصدي بازرسي هاي طرح ويژه نوروزي خبر داد و گفت: از اول اسفندماه سال گذشته تا 25 فرودين ماه سال جاري 46 هزار و 544 مورد بازرسي از واحدهاي صنفي انجام گرفته است.
جواد محمدي فشاركي در آئين اختتاميه طرح وي‍ژه نوروزي نظارت بر واحدهاي صنفي اظهار كرد: بازرسان اين نهاد با اقدامي جهادي و شبانه روزي در تمام اين مدت به خدمت به مردم پردختند.
وي با اشاره به تقدير و تشكر از حمايت هاي هيات رئيسه اتاق اصناف مركز استان اصفهان اضافه كرد: با حمايت هاي همه جانبه هيات رئيسه،‌ مديريت بازرسي و نظارت اصناف استان اصفهان در دوسال متوالي رتبه اول كشور را به خود اختصاص داد.
مديربازرسي و نظارت اصناف استان اصفهان خاطرنشان كرد: از ابتدای اسفند سال گذشته تا 25 فرودین سال جاری 46 هزار و 544 مورد بازرسی از واحدهاي صنفي در طرح ویژه نوروزی صورت گرفته است که در جریان آن 775 پرونده تشکیل و برای طی مراحل قانونی به دستگاه های ذی ربط ارسال شده است.
محمدي تصريح كرد:‌ ارزش ریالی پرونده های ارسالی 14 میلیارد و 32 میلیون و 929 هزار و 545 ریال برآورد شده است.در این برهه تعداد بازرسی ها به نسبت مدت مشابه سال قبل 16 درصد رشد از خود نشان می دهد . وي با بيان اينكه بالا رفتن آمار بازرسی ها به خودی خود باعث افزایش شناسایی متخلفان می شود، اضافه كرد:‌ البته مقایسه آماری تخلفات برخی از صنوف به نسبت صنوف دیگر خود حاکی از تغییر رویه و رشد آگاهي واحدهای صنفی زیرمجموعه برخی اتحادیه هاست.
ثبت بدترین عملکرد برای اتحادیه نانوایان و و آرایشگران زنانه در نوروز
مدير بازرسي و نظارت اصناف استان اصفهان در بخش ديگري از سخنان خود به آمار تخلفات نوروزي برخي از واحدهاي صنفي تحت پوشش اتحاديه هاي مختلف اشاره و خاطرنشان كرد:‌ بر اساس آمار ارائه شده در دایره بازرسی و شکایات مدیریت بازرسی و نظارت اصناف استان اصفهان اتحادیه نانوایان با رشد 320 درصدی تخلفات، اتحادیه آرایشگران زنانه با رشد 200 درصدی تخلفات و با یک فاصله خیلی زیاد اتحادیه گلفروشان با ثبت رشد تخلفات 33 درصدی در صدر لیست واحدهاي صنف ي متخلف در عید نوروز قرار گرفتند.
بهترین عملکرد نوروزی نصیب اتحادیه گوشت سفید، گزو شیرینی و آجیل و خشکبار شد.
محمدي همچنين بهترین عملکرد در زمینه کاهش تخلفات را تشريح و خاطرنشان كرد:‌رتبه اول کاهش تخلفات به اتحادیه گوشت سفید با مدیریت اصغر احسان مهر اختصاص دارد و این اتحادیه توانسته با کاهش 91 درصدی تخلفات در صدر قرار گیرد.رتبه دوم و سوم کاهش تخلفات نوروزی به اتحادیه گز و شیرینی به مدیریت حسن شریفی و اتحادیه آجیل و خشکبار به مدیریت سید مصطفی بحق می رسد. این دو اتحادیه با عملکرد خود توانسته اند کاهش 84 درصدی تخلفات را برای اتحادیه خود در ایام نوروز به ثبت برسانند.رتبه چهارم کاهش تخلفات به اتحادیه خرازی و تریکوفروش به مدیریت احمد صمدیه لباف است، این اتحادیه در ایام نوروز توانسته تخلفات در صنف خود را 68 درصد به نسبت مدت زمان مشابه سال قبل کاهش دهد.اتحادیه اغذیه و ساندویچ با مدیریت سید مصطفی موسوی باثبت کاهش 67 درصدی در رتبه پنجم،اتحادیه گوشت قرمز با مدیریت رضا انصاری با ثبت کاهش 63 درصدی در رتبه ششم،اتحادیه چلوکبابی و رستوران به مدیریت حسین ملت با کاهش 58 درصدی در رتبه هفتم، اتحادیه سراجان به مدیریت فلاح خرم آرائی با کاهش 57 درصدی در رتبه هشتم، اتحادیه تولید و فروش آبمیوه و بستنی به مدیریت محمود رنجبر با کاهش 50 درصدی تخلفات در رتبه نهم و اتحادیه فروشندگان لوازم آرایشی و بهداشتی به مدیریت حسن شوق با کاهش 43 درصدی در رتبه دهم این رده بندی جای گرفته اند.


عيدي رئيس اتاق اصناف مركز استان اصفهان به بازرسان اصناف.

رئيس اتاق اصناف مركز استان اصفهان در آئين اختتاميه طرح وي‍ژه نوروزي نظارت بر واحدهاي صنفي اظهار كرد: فعاليت شبانه روزي بازرسان اصناف براي حمايت از حقوق مصرف كنندگان و واحدهاي صنفي قانونمدار نتايج مثبتي را به دنبال داشته است.

رسول جهانگيري با اشاره به رشد بازرسي هاي انجام شده در سال گذشته و نوروز سال جاري خاطرنشان كرد: علي رقم افزايش بازرسي ها تخلفات به صورت محسوسي كاهش داشته است.
وي تصريح كرد: هيات رئيسه اتاق اصناف مركز استان اصفهان قدردان زحمات انجام شده بوده و تلاش خود را براي كاهش مشكلات بازرسان اصناف انجام داده است.
رئيس اتاق اصناف مركز استان اصفهان با اشاره به تامين حقوق و بيمه بازرسان اصناف از سوي اتحاديه هاي صنفي و ضعف اين سيستم اظهار كرد: اين مشكل در هيات رئيسه اتاق اصناف مركز استان اصفهان مطرح و مقرر شد كه از ابتداي سال جاري و به تدريج تمام بازرسان فعال در مديريت بازرسي و نظارت اصناف استان اصفهان به طور مستقيم حقوق و بيمه خود را از اتاق اصناف دريافت كنند.
لازم به ذكر است در اين جلسه هوشنگ شيشه بران نائب رئيس اول اتاق اصناف مركز استان اصفهان ، ناصر اطرج خزانه دار اتاق اصناف و اكبر امامي دبير اين نهاد نيز از فعاليت هاي مديريت بازرسي و نظارت اصناف استان اصفهان در سال گذشته تقدير و تشكر كردند.

 

 

كشف و جمع آوري لامپ لوستر قاچاق در اصفهان

مورخ 96/01/23 طي بازرسي به عمل آمده توسط بازرسان مديريت بازرسي و نظارت اصناف استان، از يك  واحد صنفي تخليه بار در اصفهان، تعداد 2000 عدد لامپ لوستر LED خارجي قاچاق، به ارزش 15/000/000 ريال كشف، ضبط و جهت انجام سير مراحل قانوني، تحويل مراجع ذيصلاح گرديد.