bazresiasnafisf.ir

آیا می دانید ...؟ : جبران خسارات وارد شده به واحد صنفی در اثر تعطیل غیرموجه با مجوز اتحادیه یا مراجع دیگر، به استناد نظر کمیسیون نظارت، برعهده دستور دهنده است.

حضور مدير بازرسي و نظارت اصناف استان در دفتر حضرت آيت الله حاج شیخ علی صافی اصفهانی

در تاریخ ۹۹/۰۵/۰۱ جلسه اي با حضور مدير بازرسي و نظارت اصناف استان در دفتر حضرت آيت الله حاج شیخ علی صافی اصفهانی برگزار گرديد.
در اين ديدار حضرت آيت الله صافی ضمن تقدير و تشكر از عملكرد اين مديريت، خصوصا در امر مبارزه با قاچاق كالا گفت: قطعا در رواج كالاي قاچاق در كشور، دشمنان ما از جمله صهیونیسم سهيم بوده و سعي دارند از اين طريق ضربات سنگيني را به اقتصاد ما و رونق تولید در کشور وارد آورند.
ایشان در ادامه افزودند: قاچاق کالا در کشور گذشته از ضربات اقتصادی، در بحث کالاهای سلامت محور ضربات جسمی و روحی شدیدی به مصرف کننده وارد میکنند که لازم است در این حوزه نیز اقدامات اساسی در امر مبارزه با آن صورت گیرد و ضمن اطلاع رسانی به شهروندان، آنان از مضرات استفاده از کالاهای قاچاق آگاه شوند.
در پایان این دیدار ایشان ضمن آرزوي موفقيت براي مدیریت و پرسنل بازرسي و نظارت اصناف استان آنها را از دعاي خير خود بهره مند نمودند.
در ابتداي اين ديدار، مهندس جواد محمدي فشاركي، مدير بازرسي و نظارت اصناف استان ضمن اشاره به وضعیت فعلی بازار مصرف کالا و خدمات با توجه به فراگیری ویروس منحوس کرونا و فشارهای اقتصادی که این بیماری بر اقشار مختلف مردم بویژه کسبه و بازاریان گذاشته است، گزارشي از عملكرد اين مديريت در حوزه بازرسي و نظارت بر اصناف در سطح عرضه و اقدامات صورت گرفته ارائه نمود.

هرگونه کپی برداری فقط با قید منبع مجاز می باشد.